Оплата

Оплата

ІМ "ТермоРадості" пропонує кілька варіантів оплати товару на вибір:
  • оплата готівкою
  • переказ на карту Приват Банку
  • оплата онлайн карткою Visa/MC
  • оплата післяплатою
Спосіб оплати часто залежить від способу отримання товару.


Оплата готівкою

Використовується в основному при самовивезенні замовлення зі складу або при доставці по Києву. Оплата будь-якого товару приймається лише у національній валюті України (гривня).


Оплата онлайн карткою Visa/MasterCard

Використовуючи цей варіант оплати, Ви можете одразу при оформленні замовлення зробити оплату цього замовлення. Оплата здійснюється через платіжний шлюз LiqPay, який дозволяє приймати гроші безпосередньо з картки або через систему Приват24.


Переказ на карту Приват Банку

Цей спосіб оплати в основному використовується при доставці замовлень по Києву та Україні. А також за самовивезення, коли клієнт хоче забронювати товар. Для здійснення платежу Вам необхідно в будь-якому відділенні Приват Банку (через касу або термінал) сплатити вартість товару. Також цей вид оплати можна здійснити в Інтернеті через платіжну систему Приват24. Перевагою цього виду оплати є відсутність додаткових комісій за внесення коштів. Для здійснення даного виду оплати Вам достатньо знати лише номер нашої розрахункової картки, яку можна дізнатися у менеджера.


Оплата післяплатою

Цей спосіб оплати використовується при доставці товару Україною транспортними компаніями. Суть цього виду оплати полягає в тому, що замовлення можна сплатити готівкою при отриманні товару у Вашому місті, у будь-якому відділенні вантажоперевізника (Нова Пошта, Інтайм). Перевагою цього виду оплати є той факт, що Ви платите не за "кота в мішку", а за реальний товар у Ваших руках. До недоліків можна віднести комісію 2% від суми вартості замовлення, яку Вам необхідно буде сплатити додатково.

Увага! На певні замовлення можливість оплати товару "накладеним платежем" може бути обмежена або зовсім не можлива.
У вашому кошику
Корзина пуста