Доставка

Доставка замовлень

Будь-яке замовлення в Інтернет-магазині "ТермоРадості" можна оформити з доставкою по Києву та Україні. Ми пропонуємо кілька зручних способів отримання Вами товару:

  • кур'єром по Києву.
  • Доставка по Україні транспортною компанією


Доставка по Києву

Зручний спосіб доставки для мешканців столиці передбачає доставку замовлення за конкретною адресою. Вартість доставки по Києву складає 100 гривень. Товар, як правило, доставляється протягом одного-двох робочих днів після оформлення замовлення. Доставка здійснюється лише у робочі (будні) дні.
Можливість доставки конкретного товару за конкретною адресою обов'язково уточнюйте у менеджера! Не виключені ситуації, за яких ми не зможемо здійснити адресну доставку за регламентованим часом або конкретною формою оплати.


Доставка по Україні

Цей спосіб доставки здійснюється за допомогою транспортних компаній (вантажоперевізників). Це зручний спосіб доставки для українців, т.к. На даний момент практично в будь-якому місті, селищі, і навіть селі є та чи інша кур'єрська служба.
ІМ "ТермоРадості" здійснює регулярні доставки замовлень вантажоперевізниками:

Нова Пошта - відправка та отримання вантажів: понеділок-субота, доставка вантажу (в більшості випадків) наступного дня. Можлива оплата товару при отриманні (накладеним платежем) у будь-якому зручному відділенні Вашого міста.Витрати на доставку замовлення вантажоперевізником по Україні - оплачує одержувач. Вартість доставки конкретного замовлення залежить від габаритів, ваги та оцінної вартості вантажу. Точна вартість доставки визначається вантажоперевізником згідно з внутрішніми тарифами перевезення.

PS Інші можливі способи доставки можуть обговорюватися при конкретному замовленні!
У вашому кошику
Корзина пуста